Trudne drogowe warunki i śliska droga pokryta śniegiem często zaskakują kierowców tuż przed dojazdem do miejsca destynacji zimowego wyjazdu.

Na szczęście istnieje spora grupa przezornych kierowców, którzy z myślą o bezpieczeństwie swoim i swoich pasażerów, wraz z podjęciem decyzji o wyjeździe na narty zaopatrują się w odpowiednie łańcuchy śniegowe zapewniające trakcję.

Akcja promocyjna „Nie wiąż się z łańcuchem” – na czym polega?

To właśnie dla takich osób uruchomiliśmy akcję promocyjną „Nie wiąż się z łańcuchem”, która już w poprzednich latach cieszyła się dużym zainteresowaniem naszych Klientów.

„Nie wiąż się z łańcuchem” dotyczy usługi wypożyczenia łańcuchów śniegowych z opcją ich zakupu w momencie, kiedy faktycznie zostaną użyte. Jeśli podczas wyjazdu kierowca nie użyje łańcuchów to będzie mógł je zwrócić i zapłacić wyłącznie za ich wypożyczenie.

Użycie łańcuchów równa się z zakupem, ale w innym przypadku można po urlopie oddać nieużywane łańcuchy i zapłacić tylko za ich wypożyczenie.

Ta dogodna dla klienta usługa jest dostępna we wszystkich salonach stacjonarnych sieci Taurus i obejmuje szeroki asortyment łańcuchów śniegowych.

Jak dopasować łańcuchy śniegowe do samochodu i rozmiaru opon?

Akcja obejmuje wszystkie dostępne w Taurus marki łańcuchów, w tym sprawdzonych producentów takich jak Koenig, Pewag i Weissenfels. Sprawdź łańcuchy śniegowe w naszej ofercie.

Odpowiednie łańcuchy dopasują do swoich samochodów posiadacze popularnych na rynku modeli samochodów, ale także właściciele najnowszych, niestandardowych aut, w tym elektrycznych.

Zobacz nasz konfigurator, który dopasowuje łańcuchy odpowiednie do danego modelu samochodu: https://www.taurus.info.pl/dopasuj-lancuchy

Polecamy również zapoznać się z artykułem wyjaśniającym jak czytać oznaczenia wytłoczone na oponie samochodowej.

Nie wiąż się z łańcuchem