Po roku od premiery, łańcuchy König Reflex Edge zdobywają coraz większą popularność i stają się wzorem do stworzenia idealnych łańcuchów śniegowych dla SUV i crossover.

Firma König przeniosła tę samą technologię i zasady projektowania do nowej, rosnącej kategorii pojazdów: crossoverów i kompaktowych SUV-ów. Nowy König Reflex Cross został specjalnie stworzony z myślą o nich.

Jaka jest główna zaleta wyjątkowych łańcuchów śniegowych do SUV i crossover z samonapinaczem König Reflex Cross?

Łańcuchy śniegowe König Reflex Cross to doskonała propozycja dla kierowców poszukujących szybkiego i intuicyjnego montażu łańcucha, idealnego dla samochodów, które nie są kompatybilne z tradycyjnymi rozwiązaniami np. z uwagi na niewielki prześwit, bliskość u nasady kół elementów zawieszenia lub czujników ABS i ESP. Te łańcuchy dobrze się też sprawdzą w samochodach posiadających niskoprofilowe opony. 

Łańcuchy śniegowe König Reflex Cross

Łańcuchy śniegowe König Reflex Cross

Oprócz wyjątkowej funkcjonalności, König Reflex Cross wyróżniają się minimalistycznym designem, doskonale harmonizującym z nowoczesnymi felgami aluminiowymi.

König Reflex Cross – nowe łańcuchy śniegowe samonapinające premium do samochodów SUV i crossover.

König Reflex Cross

oraz więcej widać takich aut na europejskich ulicach. Coraz częściej odwiedzają one zimą położone wysoko w górach hotele i ośrodki narciarskie. Nowy König Reflex Cross został stworzony specjalnie z myślą o tych warunkach drogowych.

Nowe łańcuchy Reflex Cross stanowią połączenie dwóch istniejących koncepcji produktów:

  • systemu montażu Reflex Edge, charakteryzującego się najłatwiejszym i najbardziej intuicyjnym mocowaniem, dzięki sztywnej konstrukcji podwójnego łuku i zintegrowanemu systemowi napinania
  • oraz konstrukcji łańcucha roboczego znanego z popularnego modelu König XG Cross, gwarantującego lepszą przyczepność i odporność niż tradycyjne jednostki romboidalne.

König Reflex Cross to doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy crossoverów i kompaktowych SUV-ów, poszukujących prostego i intuicyjnego łańcucha śnieżnego, spełniającego wymagania ich pojazdu.